KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803258

nr 1380 3258

Stephen Clark

(f. 1953), Sverige

Akvarell, Signerad, båthus. Motivet: 35x52cm, yttermått inklusive ram: 52x70cm

Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:58:48

21/2 23:00:39 1      Vinnande bud

Stephen Clark

Läs mer om Stephen Clark