KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803258
nr 1380 3258
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Akvarell, Signerad, båthus. Motivet: 35x52cm, yttermått inklusive ram: 52x70cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:58:48
21/2 23:00:39